Skip to content

Návrháři pohodových IT služeb

Emoxa

Jste IT firma a potřebujete nastavit jasné procesy pro své služby? Emoxa je tým exportů na procesní analýzu systémů služeb, který vám pomůže navrhnout, jak by spolu měli jednotlivé prvky spolupracovat. Pomohou vám ať už s digitálními službami začínáte, nebo i když jste ostřílený hráč, který potřebuje pomoci s expanzí na digitálním trhu. Vnímejte své podnikání jako celek a řiďte jej tak.

Tvorba webových stránek
Instalace WordPressu
Šablona na míru
Základní SEO
Animace obsahu

Korporátní webové stránky

Emoxa je dalším z něšich francouzských dobrodružství. První projekt jsme pro klienta zpracovali v roce 2016 ve spolupráci se společností Elsewhere. O pár let později se k nám vrátili při spolupráci s francouzskou grafičkou Cécile Pondard a měli jsme tak možnost převést hotový design na funkční webové stránky.

Vše muselo být čisté, rychlé a úkol zněl jasně, dodejte webu šmrnc pěknou animací. Při najetí webových stránek se tak okolo loga poskládá několik dalších hexagonů, které představují jednotlivé prvky služeb v rámci návrhu systémového řešení, které Emoxa tvoří jako svou hlavní činnost pro své klienty.

Jak projekt vypadá

Většinu úprav obsahu na projektu provádíme za klienta po domluvě, moc se tak od prvního dne nezměnilo. Podívejte se, jak vypadal projekt při spuštění a nebo se podívejte přímo na stránky projektu. Neumíte francouzsky? Nevadí, projekt jsme připravili i v angličtině.