Skip to content

Tvoříme profesionální a prémiové

Webové stránky

Náš tým navrhne strukturu projektu, připraví mapu stránek, wireframe, grafický návrh a postavíme váš web optimalizovaný pro mobily, tablety a počítače. Společně projekt spustíme do světa.

web

Proč mít web na míru?

Důvěryhodnost značky

Vytvoříme vám web, který bude jasně komunikovat cíl a podstatu vaší značky. Autentičnost vám pomůže předběhnout konkurenci a být zapamatovatelní mezi šablonovými projekty.

Fungující marketing

Placená reklama sama o sobě nic neprodá, s tím vám pomůže kvalitní web. Dobře zpracované webové stránky promění každou příležitost na obchod.

Dostupnost

Naše webové stránky jsou pro každého. Vytvoříme web optimalizovaný pro všechny displeje, mobily, tablety i počítače. Také je upravíme pro nejpoužívanější prohlížeče a zajistíme, aby vždy vypadaly skvěle.

Nezávislost

Spojením volně dostupné platformy WordPress a šablony, kterou pro vás na míru připravíme, nejste omezeni dodavatelem a máte jistotu, že o váš web bude vždy postaráno, např. díky automatickým aktualizacím jádra systému.

Skvělý web ve 4 krocích

Úvodní workshop

Na začátku se potkáme a pobavíme se o vašich plánech, určíme si cíle projektu, narovnáme očekávání a dáme dohromady základ pro úspěšný projekt. Zároveň se více pobavíme o vašem podnikání a jak do něj zapadá plánovaný projekt, abychom znali celek a nevymýšleli krátkodobé řešení.

Koncept a design

Díky workshopu připravíme koncept projektu, začneme mapou stránek projektu, ke kterým přidáme poznámky o potřebných funkcích a akčních prvcích. Následně vytvoříme wireframe, který spolu budeme konzultovat a podle kterého vznikne finální grafika. V případě zájmu také zajistíme fotografa, kameramana, nebo textaře.

Kódování a vývoj

Nyní se pustíme do vývoje a kódování. Zatím co vývojáři připraví administraci a potřebné funkce, např. hypoteční kalkulačku, kodér vezme připravenou grafiku a váš projekt do ní jakoby oblékne. Postará se o to, aby každý záhyb byl nažehlený a vypadal dokonale ve všech majoritních prohlížečích. Takto připravený web interně odevzdají a projektový manažer ho následně představí vám.

Spuštění a rozvoj

Když máme projekt hotový, domluvíme se na spuštění. V rámci našich služeb pro vás zajistíme adekvátní hosting, nebo webové stránky nasadíme na hosting dle vašich preferencí. Tím pro nás práce nekončí, protože se o své projekty staráme. Pokud tedy nechcete pokračovat po vlastní ose, podepíšeme spolu SLA (dohodu o úrovni poskytovaných služeb) a domluvíme se, do jaké míry se o projekt budeme starat. V rámci SLA poskytujeme aktualizace jádra systému, bezpečnostní aktualizace pluginů a řešíme případné incidenty.

Chci webové stránky od Webwings