Skip to content

Zakládání firem v USA

IncParadise

Založte si firmu v USA a starosti s papírováním nechte odborníkům. IncParadise pomáhá podnikatelům z celého světa začít podnikat v USA. Projekt původně začal John Vanhara (podnikanivusa.com) a nyní jej vlastní Tomáš Milar, který otevírá neobanku v USA a Hong Kongu. Založte si své podnikání kdekoliv v 50 státech USA a nebo třeba i Hong Kongu.

Tvorba pluginů a modulů
Aktualizace WordPress
ERP na míru
Redesign aplikace
Napojení API
Správa hostingu
Zabezpečení serveru
Penetrační testy

Údržba a rozvoj ERP systému

Začínali jsme prvním úkolem na vytvoření jednoduchého generování certifikátů a postupně jsme převzali správu kompletního ERP systému pro zakládání společností v USA. Podobný projekt jsme později převzali také v Hong Kongu.

První roky jsme pouze opravovali chyby v současné aplikace a přidávali malé funkce, které zjednodušovali každodenní činnosti klientů. Převzali jsme také správu serveru a postarali jsme se o zálohování dat, zabezpečení a aktualizace webových stránek, které k projektu patřily.

Po 3 letech jsme dostali příležitost starý systém částečně upozadit a nad současnými daty jsme vytvořili nový systém, který se prezentoval klientům a přivedl moderní technologie pro zpracování a zobrazení obsahu. Kromě toho jsme vytvořili API, díky kterému bylo možné vytvořit nativní mobilní aplikaci pro Android a iOS, aby zákazníci měli svou firmu vždy na dosah jednoho kliknutí.

Chcete si založit firmu v USA, nebo Hong Kongu? Dejte nám vědět, spojíme vás s profíky, kteří založili a spravují tisíce firem.

Jak to funguje

Projekt jsme převzali na čistém PHP, postupně jsme ho aktualizovali, přidali jsme Nette framework, zavedli Dibi a další potřebné technologie. Vytvořili jsme API, systém pro affiliate, novou klientskou sekci, převzali jsme správu webových stránek a obecně se staráme o rozvoj byznys funkcí, které pomáhají našemu klientovi vydělávat.