Skip to content

Designový nábytek z jihu Francie

GOOD design store

good-designstore.com, realizace 2012 – současnost

Profesionální tým designerů pro vás vybírá ten nejkvalitnější designový nábytek z Dánska. Dopřejte si luxus a nechejte si případně navrhnout celý byt. Prodejny se nachází ve francouzském Marseille a Nice, kde vás rádi přivítají.

Tvorba a správa e-shopu
Instalace a nastavení Prestashopu
Vlastní šablona na míru
Napojení na účetní program
Technické SEO a reklamní systémy

Internetový e-shop a ERP/CRM

Spolupráci s klientem jsme začínali v roce 2012 a pracujeme s ním stále. E-shop měl původně ještě jiný brand, ale v průběhu let se změnil z goodobject.me na současný GOOD design store, který vystupuje pouze pod značkou GOOD.

Internetový obchod jsme postavili na platformě Prestashop 1.6 a za dobu naší práce jsme ho už 3x přepracovali, aby se lépe přizpůsobil moderním trendům a pravidlům internetových vyhledávačů. Napojili jsme několik zbožových srovnávačů a přepracovali jsme základní zobrazování kategorií dle přání klienta. Do e-shopu jsme integrovali standardní platební brány, které jsou používané v Evropě, abychom klientům umožnili platbu kartou a napojili jsme francouzské dopravce.

Kromě e-shopu jsme postupně převzali starost nad ERP/CRM Dolibarr a optimalizovali jsme napojení na e-shop. Klient tak má kompletní skladový systém, účetnictví a pokladnu v obchodě, která je propojená s e-shopem.

Jak projekt vypadá

Když jsme projekt spouštěli, začínali jsme se standardním tématem, které jsme mírně modifikovali. Dnešní verze e-shopu GOOD je už úplně jinde, klient, který vlastnil grafické studio přišel s vlastním designem, který jsme pro něj na míru naprogramovali a napojili na Prestashop.