Skip to content

Kvalitní domácí nádobí v ČR i SK

Homepoint

Nakupujte domácí potřeby z pohodlí svého domova z e-shopu velkoobchodního prodejte MAKRO, který rozváží nádobí po celé České a Slovenské republice. Firma funguje od roku 1992 a mimo maloobchodního prodejte pro ni spravujeme také velkoobchodní e-shop. Pokud tedy chcete otevřít vlastní prodejnu, neváhejte se na ně obrátit.

Maloobchod a velkoobchod
Tvorba e-shopu
Správa velkoobchodního e-shopu
Šablona na míru
Import a export dat

Maloobchodní prodej nabodí

Společnost Makro spol. s r.o. je velkoobchodním prodejcem domácích potřeb, od nádobí, přes úklidové nástroje, až po bytové dekorace. Pokud chcete otevřít prodejnu, najdete možnosti pro velkoobchodní partnery na stránkách makro.sk, nebo prohome.cz.

V roce 2018 jsme dostali příležitost otevřít pro společnost alternativu, a to maloobchodní prodej. Vše jsme postavili na platformě Prestashop, do které jsme zapracovali systém pro automatizovanou synchronizaci dat s interním informačním systémem společnosti. Díky tomu odbavujeme desítky až stovky objednávek denně.

Součástí integrace bylo vytvoření grafického návrhu, příprava šablony, instalace a nastavení modulů, nastavení plateb a dopravy a tvorba vlastních modulů na míru.

Jak projekt vypadá

Podívejte se, jak projekt vypadal při spuštění. Pokud se na něj podíváte v různých ročních obdobích, máte šanci objevit například vánoční pozadí a pozorovat změny v grafice banerů.