Skip to content

Lahodná káva na kolech s úsměvem od

Kofi Kofi

Na kolech sviští městem a cítíte u nich lahodnou vůni pražené kávy připravené s úsměvem do formy lahodného cafe latte, espressa, ice coffee a mnoha dalších podob, které si všichni rádi vychutnáme, kdykoliv máme Kofi Kofi po ruce.

Webové stránky a e-shop
Webové stránky na míru
Internetový obchod
Napojení API
Servis webové aplikace

Webové stránky a online prodej kávy

Celé to začalo jednoduchým tweetem od našeho oblíbeného prodejce kávy: “Hledáme někoho, kdo by nám udělal web.” A co bylo dál? O 15 minut později jsme se potkali na čáře (centrum města pro ne-brňáky), dali si Caffe Latte bounty a domluvili jsme se na přepracování současných stránek. Později jsme k nim přidělali první verzi e-shopu pro prodej kávy a kávových doplňků.

V roce 2021 jsme měli možnost ve spolupráci s grafikem artkoncept.cz přepracovat webové stránky a zasadit je do současné doby. Později jsme s vlastním návrhem přepracovali také e-shop, aby lépe sloužil jak pro koncové zákazníky, tak pro franšízanty a firemní klientelu.

V průběhu práce jsme se dostali také k aktualizaci a správě interní webové aplikace, díky které máme možnost denně pít lahodnou kávu kdykoliv vystoupíme z tramvaje a míříme do naší kanceláře.

Druhá verze projektu, 2021

Zajímá vás, jak vypadal projekt při spuštění druhé verze? Ano, udělali jsme už 2 verze webových stránek a také e-shopu, aby lépe sloužil zákazníkům.