Skip to content

Módní návrhářka z jihu Francie

La Belle Bobine

labellebobine.com, realizace 2021

Hledáte nevšední módu, kterou vám vyrobí na míru? La Belle Bobine – Marie Bédhet pro vás navrhne a ušije nevšední kousky, od šatů až po módní doplňky, jako například kabelky. Tento projekt připravila talentovaná grafička Cécile Pondard a rádi jsme na něm spolupracovali.

Tvorba webových stránek
Instalace WordPressu
Šablona na míru
Základní SEO
Animace obsahu

Webové stránky pro švadlenku

Zpracování projektu a konzultace grafiky po nás poptala grafička Cécile Pondard, se kterou jsme se potkali už na několika projektech. S klientou ve Francii projekt navrhla a společně jsme se pustili do rozřezání grafiky v Adobe XD do šablony pro WordPress. A protože si na detailech potrpíme, ladili jsme projekt do posledního pixelu na většině obrazovek.

Při spuštění jsme do projektu integrovali Google Analytics, odeslali jsme stránky do Google Search Console a udělali jsme další kroky, aby se stránky co možná nejdříve zobrazili v internetových vyhledávačích. Na konci jsme klientu ještě proškolili, co je nutné vyplnit právě pro vyhledávače a naimportovali jsme první SEO obsah.

Jak projekt vypadá

Věříme, že se projekt od spuštění moc nezměnil, přece jen většina nové tvorby je prezentována přes Instagram a ten máme integrovaný automatizovaně. Podívejte se však, jak projekt vypadal při spuštění.