Skip to content

Vinná turistika jižní Francie

Le Vin à la Bouche

Toužíte objevit svět vín jižní Francie? Someliérka Céline Viany, s více než 30 lety praxe, vás provede vinicemi jižní Francie a ukáže vám místa, která byste jen s těží vychutnali bez ní. Připravte si své nosy a chuťové pohárky na jedinečný zážitek, to vše s malebným jihem Francie, kde můžete jen tak lenošit na vinicích.

Tvorba webových stránek
Instalace WordPressu
Šablona na míru
Základní SEO
Migrace hostingu

Webová vizitka vinné turistiky

Cesty jihem Francie jsou neuvěřitelné, první web pro klientku jsme připravovali v roce 2015 a o několik let později nás oslovila grafička Cécile Pondard, že Céline chce předělat své webové stránky. Byli jsme nadšení, jak se naše cesty opět protnuly.

Webové stránky jsme modernizovali z původního řešení na vlastním CMS na nové stránky postavené s pomocí platformy WordPress a vývojem šablony podle dodané grafiky. Cécile pro nás připravila wireframy v Adobe XD a my jsme je následně přivedli k životu. Pokud se vám stránky líbí, náš kodér Martin a zbytek týmu pro vás rádi připraví podobné a nebo zcela unikátní webové stránky.

Na konci vývoje jsme samozřejmě prošli klasické kolečko po spuštění. Nastavení nástrojů pro měření návštěvnosti, naplnění SEO atributů, rozeslání stránek do vyhledávačů, zaškolení klientky a další. To vše, abychom mohli projekt svědomitě předat a těšit se na jeho budoucí verzi třeba zase za 5 let.

Jak projekt vypadá

Většinu úprav obsahu na projektu provádíme za klientu po domluvě, moc se tak od prvního dne nezměnil. Podívejte se, jak vypadal projekt při spuštění a nebo se podívejte přímo na stránky projektu. Neumíte francouzsky? Nevadí, projekt jsme připravili i v angličtině.