Skip to content

Optimalizace elektronického obchodování

Mergado Marketing Pack

Vylepšete své obchodování online, Mergado vám pomůže s optimalizací dat a cen ve vašem e-shopu, abyste mohli prodávat více zákazníkům. Mergado posbírá data a upraví je tak, aby vynikly na zbožových srovnávačích. Kromě toho vám také dodá nástroje pro napojení nejběžnějších reklamních platforem. Facebook pixel, Heureka, Google Analytics a další. To vše ZDARMA.

Tvorba pluginů a modulů
Plugin pro WordPress
Modul pro Prestashop
Tvorba datových feedů
Reklamní systémy

Programování pluginů pro Open Source

V první fázi jsme připravili modul pro Prestashop 1.5 a 1.6, který měl za cíl transformovat data o produktech z e-shopu do aplikace Mergado, která následně vylepšuje datové zdroje posílané na zbožové srovnávače.

Později jsme připravili také verzi pro WordPress a Woocommerce. Dnes již jsme ve verzi Mergado Marketing Pack v3+ a neustále rozšiřujeme funkce pluginu. Máte tak možnost se napojit na trackování přes Facebook Pixel, Gtag.js, Google Tag Manager, Glami a další platformy.

WordPress plugin vydáváme oficiální cestou a Prestashop pak řešíme po vlastní ose, abychom mohli všem dopřát plugin zdarma. WordPress plugin můžete stáhnout zde a Prestashop najdete na tomto odkaze.

Jak plugin funguje

Podívejte se na poslední snímky z pluginu, je snadné ho používat a Mergado k tomuto pluginu připravilo také video návod, který najdete níže.