Skip to content

Doprava zboží z USA do celého světa

Planet Express WMS

Chcete doručit jakékoliv zboží z USA, ale prodejce nenabízí dovoz mimo Spojené státy americké? Založte si účet s Planet Express a získejte svou vlastní adresu v Los Angeles, Oregonu a nebo třeba i v británii. Vaše zboží přijmeme, uskladníme a pošleme vám kamkoliv na celém světě, a to za nejlepší ceny na trhu.

Tvorba webové aplikace
Návrh informačního systému
Vytvoření webových stránek
Integrace IoT – hardware
Digitální zpracování obrazu
Integrace platebních bran
Napojení na externí API

Projekt začínal v lednu 2017 a o tři měsíce později jsme spouštěli pilotní verzi MVP, abychom zajistili přepravu balíků pro první klienty. Klient měl jasný cíl a návrh projektu nechal plně v naší režii. Protože nás tlačil čas a měli jsme jasné datum otevření prvního skladu, připravili jsme hrubou kostru MVP.

V prvních dnech jsme se zaměřili na vytvoření kostry aplikace s možností registrace uživatelů a rolemi pro administrátory. Když už jsme v aplikaci měli uživatele, připravili jsme procesy pro příjem a uložení balíků, focení a první doplňkové služby. Následovala integrace platebních bran, aby si klienti mohli nabíjet kredit a pokračovali jsme integrací dopravců, jejich pravidel, přepravních dokumentů a tiskem štítků.

Postupně systém vylepšujeme, rozšiřujeme a staráme se o bezproblémový chod, aby neustále rostoucí společnost měla stabilní IT zázemí pro úspěch.

Jak vypadal projekt v průběhu let

Vzhledem k úspěchu projektu jsme ho už několikrát kompletně optimalizovali, od prvního designu jsme ušli dlouhou cestu. Projekt měl krásnou grafiku a pak jsme zjistili, že méně je občas více a tak přišla poslední úprava, kdy jsme celý projekt zjednodušili.